BarisozkanPopüler Oyunlar

Twitter Hesap Çalma 2018 | Mobil Man

Twitte Hesap Nasıl Çalınır ?


Hesap çalma, sosyal medyayı kullanan çoğu kişi tarafından denenmiş ama çok azı tarafından başarılabilmiş bir iştir. Şuan bu yazıyı okuyorsanız sizlerde o 'çok azı' olan kısmına giriceksiniz çünkü buradan çıkan kimse hesap çalmadan dönmüyor.

Yapıcağımız işlemler doğrusu gayet basit. Linke tıklıyacaksınız > siteye üye olacaksınız > Anasayfaya gelerek link alacaksınız > Linki Kurbanınıza yollayacaksınız.Bu kadar basit aslında ama sizlere ayrıntılı olarak alt kısımda görsellerle tekrardan anlatacağım.

Öncelikle buraya tıklayarak istediğimiz o siteye giriş yapıyorsunuz. Siteye giriş yaptıktan sonra sol taraftan siteye üye ola basarak üyelik işlemlerini tamamlıyorsunuz. Üye olma işlemide bittikten sonra anasayfaya yani 'Home' kısmına gelerek biraz aşşağıya iniyorsunuz --->Biraz aşşağıya indikten sonra resimdeki gibi sizinde karşınıza çıkacaktır benim yaptığım gibi sizde 3. sayfaya tıklayabilirsiniz. Tıkladıktan sonra ise --->Tıkladıktan sonra ise biraz üste çıkarak 36. sırada bulunan twitter yazan kısma geliyorsunuz. Geldikten sonra --->English yazan kısma benim yaptığım şekilde tıkladıktan sonra linki kopyalıyorsunuz. Bundan sonra işleminiz tamamlamış oluyor arkadaşlar, sadece yapmanız gereken şey kurbanınıza linke tıklatmak.

Herhangi bir sorunuz veya yapamadığınız yer olursa alt kısımdan yorum yaparak benimle iletişime geçebilirsiniz. Umarım Faydalı Olabilmişimdir. Şimdiden Bol Şanss 😊 

Hiç yorum yok