Header Ads


Popüler Oyunlar

Wifi Şifre Kırma Yeni Yöntem 2018 - Wifi Sifre Gösterici Rootsuz

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır veya Bulunur ?

Merhaba mobil man takipçileri. Bu yazımızda sizlere sokakta gezerken dışarıda otururken kısacası evden uzak bir yerdeyken internetiniz yoksa nasıl wifi bulabilirsiniz internetlere bağlana bilirsiniz onu anlatıcam.

Öncelikle anlamadığınız herhangi bir yeri alt kısımdan yorum yaparak bana sorabilirsiniz. İlk olarak yapmamız gereken şey bir uygulama indirmek bu uygulamayı indirmek için Buraya tıklayabilirsiniz. Uygulamamızı indirdikten sonra zaten göreceksinizdir yaklaşık 10 milyon kullanıcısı mevcut uygulamamızın, yani herhangi bir illegal durumumuz bulunmamakta.

Uygulamamıza giriş yapıyoruz. Giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra bizlere konumumuzu sorucaktır hiç düşünmeden telefonunuzdan konumunuzu açabilirsiniz. Bende bu şekilde bağlandım ve 10 milyon kişide bu şekilde bağlandığı için bir sorunla karşılaşmazsınız. Uygulama sizin konumunuzu belirledikten sonra otomatik olarak yakınınızda bulunan wifileri sizlere göstericektir. Ve bu wifilerin şifrelerinide sizlerle paylaşıcaktır.

Aslına bakarsanız uygulamamız şu şekilde çalışmaktadır. İnsanlar bulundukları yerlerdeki kendisine ait veya ait olmadığı ama bğlı olduğu wifileri bu  uygulamadan bizlere paylaşıyor bizlerde bu şifreleri girerek wifileri kullana biliyoruz.
Daha detaylı ve görsel bilgi için alt kısımdan videomu izleyebilirsiniz.
Hiç yorum yok