Header Ads


Popüler Oyunlar

Asphalt 9: Legends - 2018 Yeni Arcade Yarış Oyunu | Mobile |

Asphalt 9: LegendsAndroid telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi arcade araba yarışı oyunu. Grafik ve oynanışta uzun noktaya gelinen yeni Asphalt oyununda dünyanın en prestijli 50 arabası ile kariyer ve çok oyunculu yarışlara katılıyorsunuz. Sadece efsanelerin katıldığı zorlu yarışlara gireceksiniz, hazırlanın!

Mobil platformda en çok indirilip oynanan araba yarışı oyunu Asphalt’ın geliştiricisi Gameloft’tan beklediğimiz oyun nihayet geldi. Asphalt 8: Airborne sonrası farklı stil yarış oyunlarıyla karşımıza çıkan popüler geliştirici nihayet özlem duyduğumuz, beklediğimiz asıl Asphalt oyununu çıkardı. Asphalt 9: Legends, tam adı gibi efsane bir araba yarışı oyunu olmuş. Özenle tasarlanmış detaylı gerçek arabalar ve pistler, HDR teknikleri, muhteşem görsel efektlerle birleşince aşırı gerçekçi bir arcade yarış oyunu ortaya çıkmış.

Sizlere bu bilgileri verdikten sonra oyunumuzu nasıl indirebiliriz sıra bunu söylemeye geldi.
Öncelikle alt tarafta görsellerin altındaki İndirme Linkleri yazan yere ulaşıyoruz. O kısmın hemen altındaki Yeşil Renkteki İndir Butonuna basıyoruz ve çıkan reklamı 5 sn bekledikten sonra sağ üst köşeden kapatıyoruz. Ve sona geldik indirme yerimize ulaştık oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.


2 yorum: