Header AD

Minecraft Full İndir – Team Extreme Online Server 1.14

Minecraft, Microsoft’un satın almış olduğu ve tüm dünyayı kasıp kavurmuş bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Strateji, binalar ve yapılar inşa etme, hayatta kalma gibi unsurları birleştirip oyuncusuna sunan Minecraft, bu özelliği ile çok sevilmiş ve milyonlarca oyuncuya ulaşmıştır.

Oyunda yapabilecekleriniz hayal gücünüz ile sınırlandırılmış olduğundan basit gibi görünen yapı blokları ile devasa binalar hatta şehirler kurabilirsiniz. Ayrıca çeşitli gizemleri açığa çıkarıp yaratıklarla mücadelede etmek Minecraft’ın olmazsa olmazlarındandır. Daha önce hiç yapılmayan binaları yapıp, çeşitli canavarların saldırılarında hayatta kalıp kendi hayalinizdeki dünyayı inşa etmeye Minecraft ile hazır olun!

Sizlere verdiğimiz kurulum paketinde istediğiniz sürümü ayarlayabilme özelliği de bulunuyor. Ayrıca tamamı Türkçe ve online oynamak için de server bağlantısı kurabileceğiniz bir uygulama mevcut. Şimdiden keyifli oyunlar.


 İşletim Sistemi: 64-bit: Windows Vista SP2
 İşlemci: Intel i3-2105 / Phenom II X2 550 
 Bellek: 4 GB RAM
 Ekran Kartı: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870 
 Sabit Disk: 44 MB boş alan


Minecraft Full İndir – Team Extreme Online Server 1.14 Minecraft Full İndir – Team Extreme Online Server 1.14 Reviewed by Barış Özkan on 7/26/2019 Rating: 5

11 yorum