Barisozkan

Popüler Oyunlar

Gta 5 Mobil 1.2 Nasıl İndirilir | Yeni Mobil Sürümü ÇıktıGta 5 Nasıl indirilir, hakkında birçok yazım ve videom mevcut. Şimdi ise sizlere Gta 5 Mobil Nasıl İndirilir hakkında bir tane daha video çekme gereği duydum.

Birçok insan Gta 5 indirme diye video çekiyor veya yazı yazıyor ama indirilen dosyalar ya virüslü oluyor yada kurulumda sorun çıkıyor. Bu yazıda sizlere verdiğim link de hiçbir şekilde böyle bir sorun yoktur ve sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken ilk şey alt kısımdan İndir butonuna basmak ve telefonunuza Gta 5 Mobil dosyasını indirmek. Dosyayı indirmeden önce ise ayarlardan bilinmeyen kaynakları açmayı unutmayın, indirirken hata verirse bilinmeyen kaynakları açmadığınızdan dolayı verebilir.

Sonrasında ise kurulum işlemi mevcut, oyunumuzun kurulumunu alt kısımdaki videoyu izleyerek daha detaylı ve anlaşılır bir şeklide yapabilirsiniz.

Gta 5 Mobili indirip indiremediğinizi yorumlarda kesinlikle belirtmeyi unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok değerli. 😊

En güncel Oyun Haberleri için tıklayın.3 yorum: