Barisozkan

Popüler Oyunlar

Programsız Film İndirme | Mobil Man

Ücretsiz Film Nasıl İndirilir ?Yüzlerce insan bu konuyla ilgili her yıl çözüm aramakta ve çoğu doğru düzgün film indirememektedir. Bu durumu göz önünde bulundurduğumda bu yazıyı sizler için oluşturmak kaçınılmaz oldu.

Ücretsiz ve hd kalitede film indirmek aslına bakarsanız çok kolay bir iştir. Sadece yapmanız gereken bir kaç şeyi bilmelisiniz ki şuan sizlere o şeyleri anlatacağım. Umarım sizlere faydalı ve yardımcı olabilirim.Öncelikle bu yöntemin 10 film sitesinin 9 unda gerçekleşebildiğini bilmeniz gerekmekte bazen yapamazsanız hemen sitenizi değiştirip tekrar deneye bilirsiniz.

1-Yapmanız gereken ilk şey alt kısımdaki linklerde herhangi birine tıklayarak film sitesine girmek.

2-Hemen ardından kendinize bir film beğenip o filme girmek ve filmin açılıp açılmadığını kontrol etmek. Hd liğiniğide ayarlamayı unutmayın.

3-Filmin sorunsuz çalıştığına kanaat getirdikten sonra filmi durdurup sitenin reklam olmayan herhangi bir yerine mouse ile sağ tıklamak.

4-Sağ tıkladıktan sonra çıkan incele yazısına tıkladıktan sonra ekranda yeni bir yer açıldığını göreceksiniz.

5-O yeni yerde belli kısımlar olucak 'Elements','Console' gibi siz ordan 'Network' yazana tıklıycaksınız.

6-Networke tıkladıktan sonra gene belli kısımlar açılıcak 'All','XHR' vs. şeyler o kısımda ise 'Media' ya tıklıyoruz.

7-Ve sonunda ise filmi aça tıklıyoruz. Tıkladığımız anda media kısmında birşeyler dolmaya başlıyacak, dolan şeylerin bazıları reklam ve bir taneside o film. Filmi onşların arasından dolan şeylerin üstlerine tıklayarak buluyorsunuz.

8-Filmi bulduktan sonra ise üstüne sağ tıklayarak videoyu indir diye bilirsiniz.Yapıcağımız işlemler bu kadar sizlerde dediklerimi harfiyen yaparsanız filmlerinizi indirebilirsiniz. Yazılı olarak anlayamayanlar alt kısımdan videolu anlatımı da izleyebilir :)

Filmlerinizi İndirip İndiremediğinizi Yorum Yaparak Belirtebilirsiniz..

◼️Film İndirme: Tıkla ◼️HD Film: Tıkla ◼️Film 720P: Tıkla ◼️Filmgoo: Tıkla ◼️Full HD Film: Tıkla ◼️Filmizlev: Tıkla


Hiç yorum yok